Site in CONSTRUCTIE

Contact

Auto Europa Dacia si Renault

Calea Sagului 142/a

tel: 0256 212 121

Auto Europa Dacia si Nissan

Str. Miresei, Nr. 1

tel: 0256 444 144

Auto Europa Dacia si Nissan

Str. Miresei, Nr. 1

tel 0256 444 144

Auto Europa Dacia si Renault

Str. Calea Sagului nr 142/a

tel: 0256 212 121

Reprezentanța Dacia / Nissan

Str. Miresei nr.1

Timișoara, jud. Timiș

E: secretariat@autoeuropa.ro

T: 0256 444 144

Program: L-V: 8:00 – 18:00 / S: 8:00 – 13:00

Reprezența Dacia / Renault

Str. Calea Șagului nr. 142/A

Timișoara, jud. Timiș

E: secretariat@autoeuropa.ro

T: 0256 212 121

Program: L-V: 8:00 – 18:00 / S: 8:00 – 13:00

Contact

5 + 3 =

Vanzari

Vanzari Dacia:

vanzari.dacia@autoeuropa.ro

0356 803 489

Vanzari Renault:

vanzari.renault@autoeuropa.ro

0356 803 444

Vanzari Nissan:

vanzari.nissan@autoeuropa.ro

0356 803 494

Vanzari Flote / Vanzari pe teren

Szogyenyi Zoltan

szogyenyi.zoltan@autoeuropa.ro 

0743 008 413

Andrei Oprea

andrei.oprea@autoeuropa.ro

0741 220 500

Vanzari VO

Claudiu Bruznican

director.vanzari@autoeuropa.ro 

0744 521 689

Sandu Ploscar

vo@autoeuropa.ro

0745 622 810

Service

Service Dacia:

service.dacia@autoeuropa.ro

0356 803 497

Service Renault:

service.renault@autoeuropa.ro

0356 803 470

Service Nissan:

service.nissan@autoeuropa.ro

0356 803 497

Caroserie

Service Caroserie :

caroserie.renault@autoeuropa.ro

0356 803 471

ITP

Service ITP str. Miresei:

itp.dacia@autoeuropa.ro

0356 803 414

Service ITP str C. Sagului: 

itp.renault@autoeuropa.ro

0356 803 472

Urmareste-ne si pe:

Calea Șagului nr. 142/A

Reprezentanță Dacia si Renault

Timișoara, jud. Timiș, România

Str. Miresei nr. 1

Reprezentanță Dacia si Nissan

Timișoara, jud. Timiș, România

secretariat@autoeuropa.ro

0256 212 121

 

secretariat@autoeuropa.ro

0256 444 144